Dziewczynyimy.pun.pl

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-22 15:13:30

NiCiA

Poczatkujący

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 7
Punktów :   

Moje zwierzaki :)

Chętnie się pochwalę moimi zwierzaczkami.Aktualnie mam jedną świnkę morską,rybki które zamieszkują w oczku wodnym,dwa Yorki,a jeszcze kilka tygodni temu psa rasy Rottweiler [*]

A więc Livia,to York jak już pisałam.Ma długie,piękne i lśniące włosy.Uwielbia biegać po ogródku i się bawić.

Pipi to również Yorczek.Najchętniej spędza czas na tarasie wylegując się.

Philipek to moja prawie roczna Rozetka,którą bardzo,ale to bardzo kocham!Jest wspaniała!

Rybki zamieszkują w oczku wodnym,w którym na lato jest pełno lil wodnych Zawsze popołudniu pływają po powierzchni

A Soma to była wierna i posłuszna sunia rasy Rottweiler.Miała raka serca i zdecydowaliśmy ją uspać.Męczyła się

Ostatnio edytowany przez NiCiA (2011-01-22 15:14:33)

Offline

 

#2 2011-01-23 10:48:55

Karolina

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Moje zwierzaki :)

Ależ wierzyniec! Ja miałam kiedyś pieska. Kundelka. Miałam ją chyba z rok, ale potem urodziła młode i nie wiem czemu, ale rodzice oddali suczkę i małe. Teraz też tak jak ty mam swinkę morską.

Offline

 

#3 2011-01-23 20:26:57

NiCiA

Poczatkujący

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Moje zwierzaki :)

Zapomniałam o moich kochanych chomiczkach! - Oskarku oraz Pimpusiu,wspaniałymi chomiczkami byli! Miałam ich dobre 2 lata temu...Jeden umarł ze starości,a drugi śmiercią tragiczną...

Offline

 

#4 2011-01-25 14:20:47

Karolina

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Moje zwierzaki :)

Ojej, a jaką? Chyba wolisz nie wspominać? Mój piesek kiedyś zdechł, bo dostał grypę.;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bogowieolimpu.pun.pl www.chuckfansite.pun.pl www.elita-ulicy.pun.pl www.efemforum.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl